İfşaya devam ediyor: Yılmaz abim bana kızmaz

Senaryosunu kaleme aldığı İnci Taneleri ile uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına geri dönen Yılmaz Erdoğan, son dönemin en merak edilen isimlerinden biri haline geldi.

Normalde özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Erdoğan, son birkaç gündür karmaşık aşk hayatıyla gündemde. Birkaç ay önce Bircan Bali, Yılmaz Erdoğan’ın Cansu Taşkın isimli modelle iki senedir ilişki yaşadığını iddia etti.

Konu kısa süreliğine havada kaldı ancak geçtiğimiz günlerde Cansu Taşkın, katıldığı bir Youtube programında ilişki iddialarının doğru olduğunu söyledi ve büyük bir karışıklık yaşandı.Taşkın’ın bu açıklaması hızla yayıldı, ancak sonra olayın aslında farklı olduğunu iddia eden bir haber geldi.

tv100’den Onur Üçkarışıoğlu, Taşkın’ın açıklamasının aslında bir yalan olduğunu ve ikilinin birkaç kez görüştüğünü, Taşkın’ın ise Yılmaz Erdoğan’a bir senedir ulaşamadığını iddia etti.

Bu iddianın ardından Cansu Taşkın’ın kız kardeşi Elif Vurgun, Yılmaz Erdoğan ile olan ilişkisini sosyal medyada paylaşmaya başladı. Vurgun’un paylaştığı fotoğraflar ve hatta bir video ikilinin ilişkisinin olduğunu gösteriyordu.

Elif Vurgun, Türkiye’ye seslenerek Yılmaz Erdoğan’ın ailesine olan bağlılığını ve ilişkilerini açıkladı ve “Yılmaz abim bana kızmaz” diyerek bir açıklama yaptı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x